| Hunter12 a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste jocuri gen Mafia 2 sau LA Noire jocuri de epoca facute intre 2010-2013 dau funda. Mersi anticipatbig grin

2 răspunsuri:
| OoOAlexandruOoO a răspuns:

Parerea mea e ca degeaba joci jocuri gen Mafia 2 si restul daca NU incerci TOATE seriile Call of duty de la primul pana la ultimul aparut iar daca iti merg jocurile din 2013 sigur iti vor merge

| Hunter12 explică (pentru OoOAlexandruOoO):

Am jucat toate seriile de call of duty crede-ma de la call of duty 1 pana la black ops 2 si modern warfare 3.