| Jal33t1 a întrebat:

spuneti-mi va rog un server de metin2 care sa aiba ratele foarte mari, toate dropurile si toate armele si armurile posibile in metin! Se exclude european mt2, hammer metin2, metin2 cora! Lasati-mi si un link de downloadare!

3 răspunsuri:
| Planta55 a răspuns:

VipStyleMt2
Mt2Syera
Metin2Violin
Metin4Drugs
Metin2TDL

| zTonia a răspuns:

Toate posibile nu are cum sa le contina, pentru ca si eu pot sa fac o arma si sa o implentez doar pe metinul meu, dar Metin2Steel are foarte multe arme si armuri... eu am moduri si ratele sunt 1500% faci level 250 in 1 saptamana maxim... Battle +9 gasesti la shop, te ajut si eu daca vrei, ma numesc Majestique.

| Jal33t1 explică (pentru zTonia):

Auzi zi-mi te rog cand si cum si unde si la cine imi pica globurile de gheata ca bat de o gramada de timp acolo la taramul de gheata dar nimic?