| YbeS92 a întrebat:

spuneti si mie niste jocuri cu tiruri la volan dar sa nu fie cu o memorie ridicata, sau cu masini. Daca aveti propuneri spuneti-mi-le, ok? Cel mai bun raspuns primeste funda.

Răspuns Câştigător
| SpikeSpigel a răspuns:

18 Wheels of steel este foarte vechi si pentru caramizi de PC-uri, daca crezi ca ai un pc bun download Euro truck simulator 2, sau daca e mai slabut downloadeaza Euro Truck simulator 1

1 răspuns:
| dannyel86 a răspuns:

Ca pasionat de jocuri, cred ca ai auzit de seriile "18 wheel of steel". Transporti marfa dintr-un loc in altul si poti modifica unghiul de vedere, inclusiv de la volan.