| crscrs167 a întrebat:

Stie careva un metin misto?

4 răspunsuri:
| SkyDeaZ a răspuns:

Stiu eu cateva: Metin2apollo(pvp),Metin2Exodus(pvp),Metin2Elyps(pvm hard), Metin2Syera(pvp),Metin2Forgottenworld2(pvm hard) cam atat stiu. PVM inseamna player vs monstru adica cresti greu si PVP inseamna player vs player adica metin cu duele multe. Sper ca te-am ajutat.

| crscrs167 explică (pentru SkyDeaZ):

Mersi pentru ajutor dar astea cu pvm, pvm hard si pvp le stiam. Cel mai mult m-ar interesa cele pvm hard sau pvm fun dar mersi de ajutor

| SkyDeaZ a răspuns (pentru crscrs167):

Am scris cateva PVM HARD:forgottenworld2, elyps,imperia, fun, tim, rospeed. Si cam atat as stii.

| crscrs167 explică (pentru SkyDeaZ):

Ok mersi pentru ajutor happy