| IlcaDominic a întrebat:

stie cineva cum imi pot afla contul de fortnite deoarece nu imi mai stiu parola doar e-mail-ul? Multumesc

4 răspunsuri:
| Csander a răspuns:

Resetezi parola din luncher.

Dar din pacate nu se mai poate, ar trebui s-o lasi balta. Crede-ma, mai tarziu o sa-mi multumesti.

| EricCristian20 a răspuns (pentru Csander):

De ce sa lase asa ca inca poate sa faca ceva contul lui nu este pierdut

| Csander a răspuns (pentru EricCristian20):

Pentru ca este un joc fara sens si-l joaca doar pentru ca "este cool", nu ca ii place neaparat. E acelasi efect de turma chiar si aici.

| EricCristian20 a răspuns:

Intra la epic games pe site si cand vrei sa te loghezi iti introduci emailul si dai pe ai uiatat parola si urmezi pasi lor