| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva cum ma pot juca stardew valley pe playstation 4pro? Pe cutie scrie ca se pote juca in 1-2 playeri dar nu ma pot conecta cu al 2 lea controler. Apropo vreau sa ma joc pe acelasi PS si acelasi televizor, nu online.
Nu vreau alte sugestii de jocuri astemanatoare care sa se poata juca im mai multi, il vreau pe acesta!
Tot legat de playstation 4pro, stie cineva cum pot filma ecranul(adica asa cum face mobizen pe telefon) dar sa se si auda ce vorbesc?

2 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Da poti juca.

| Deliqueena a răspuns (pentru MihaiNicu23):

Cum sa joc? Pe ce sa apas?