| tonic11 a întrebat:

vreau sa-mi iau un PS3 da vreau ca sa pot juca jocuri online, iar ca sa joc trebuie sa scrie pe cutie "Playstation Network" sau nu este neaparat?

Răspuns Câştigător
| Steefann a răspuns:

Corect, PSN este abreviere de la playstation network, si este disponibil pe toate PS3-urile, aceste pot fii si phat si slim, singura chestie este sa ai ultimul firmware instalat, altfel nu te lasa sa faci log in. Atat. Sper ca ti-am fost de ajutor! Salut!

1 răspuns:
| tonic11 explică:

Dar ce inseamna firmware?