| Adrian_Doaga_2001 a întrebat:

Salut TPU, stie cineva de ce s-a inchis serverul zmbio.zapto.org de cs 1.6 zombie biohazard?(nu fac reclama!)Dau funda

Răspuns Câştigător
| AlaSwek a răspuns:

Salutare, mi ai adus aminte de vremurile bune când erau conectați 32/32 pe server și te chinuiai sa prinzi un loc? Sunt de părere ca l au închis pentru ca nu mai era activitatea cum era acum câțiva ani, din ce îmi aduc aminte serverul mergea acum 1 an, dar erau mult mult mai putini.

| Adrian_Doaga_2001 explică (pentru AlaSwek):

Da stiu am vazut, a mai facut inca un server akcement acum un an(sau doi)dar la inchis si pe ala am vorbit cu detinatorul serverului akcement(erau la fel tot asa cu lasere cu smokeri cu de toate ca pe zapto!)Si a zis ca s-ar putea sa il deschida ca a primit multe solicitari!

| marian11122222 a răspuns (pentru Adrian_Doaga_2001):

Imi poti spune servaru? sau sa imi dai ceva sa il contactez?

7 răspunsuri:
| zmbio a răspuns:

Salut! Dupa o pauza de 5 ani de inactivitate, suntem bucurosi sa va anuntam ca serverul ZmBio.zapto.org s-a redeschis official in 2023 pentru mai multe detalli, puteti vizita serverul nostru de discord : https://discord.gg/YbxrWKnJwp
DNS SERVER: ZmBio.Zapto.Org
IP SERVER: 5.83.43.180:27015

| zmbio a răspuns:

Salut! Dupa o pauza de 5 ani de inactivitate, suntem bucurosi sa va anuntam ca serverul ZmBio.zapto.org s-a redeschis official in 2023 pentru mai multe detalli, puteti vizita serverul nostru de discord : https://discord.gg/YbxrWKnJwp
DNS SERVER: ZmBio.Zapto.Org
IP SERVER: 5.83.43.180:27015

!

| Adrian_Doaga_2001 explică (pentru zmbio):

Multumesc am vazut, sunt kRoko# pe cs

| adrian9519 a răspuns:

Merge serverul eu sunt intar dar nu e nimeni