| Daniel_Stanica_1998 a întrebat:

Salut tpu.Stiti cum rezolv si eu eroarea asta? http://imageshack.us/photo/my-images/19/54297064.png/

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te duci la executabila la joc, click dreapta, proprierties dai la compatibility, selecteaza run this program in compatibility mode si ruleaza in win xp, aplica setarile, si spor la joaca

3 răspunsuri:
| mickeyMT a răspuns:

Da.
1. Click dreapta pe executabil (joc)
2. Click pe Properties
3. Click pe casuta Compatibility
4. Selecteaza Run this program in compatibility mode si alege Windows XP (orice Service Pack)
5. Aplica setarile
6. Bafta

| Alnoso a răspuns:

Trebuia sa scrii aici ce scrie acolo altfel nu te ptem ajuta cu nimic, nu se vede si daca dai zoom in se vad doar niste pixeli aruncati pe acolo

| Daniel_Stanica_1998 explică (pentru Alnoso):

Cred ca ai probleme cu vederea