| TheBigWolf a întrebat:

stiti cumva cum pot sa dezactivez CONTENT CONTROL de la half life 1? deoarece nu pot juca multyplayer oh go on si cere o parola! daca are vineva o idee thinking

Răspuns Câştigător
| S3c0ndSh0t a răspuns:

Incearca aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa la parola. Daca nu merge mai descarca odata Half Life-ul de pe alt site

| TheBigWolf explică (pentru S3c0ndSh0t):

Nu este vorba de un cdkeywinking este vorba de o parola pusa de un om idiot oh go on eventual daca stiti cum pot face un bypass oh go on

| S3c0ndSh0t a răspuns (pentru TheBigWolf):

Descarca alt Half Life de pe net

3 răspunsuri:
| trifandorin a răspuns:

Incearca AAAA AAAA AAAA AAAA ca asa mai este la multe jocuri