| Cillix a întrebat:

Stiti cumva un MMORPG care merita intr-adevar jucat, in afara de Cabal/Metin2/4Sory/Terra? Am un Toshiba satelite c885-12z (4gb ram procesor i3 si placa video hd de 1gb dedicatA)
Daca se poate si o descriere ar fi super.

2 răspunsuri:
| AcerZ a răspuns:

Incearca world of warcraft wrath of the lich king, sau world of warcraft cataclysm de pe serverele multen in loc de u scrie o pe mine nu ma lasa TPU, sau freakz ori ai mai putea incerca Aion sau star wars the old republic online.

| StrikeZ0357 a răspuns:

Nu nu mai sunt asa de multe jocuri free mmorpg daca ai bani sugerez guild wards 2, world of warcraft.
daca vrei ceva free cauta undeva pe http://mmohuts.com/ aici poate vei gasi ceea ce cauti
eu unu sugerez jocuri moba daca iti plac ex dota/lol