| DirtMan123 a întrebat:

Stiu ca este o intrebare stupida, dar, daca pe Metin2ro aveam ceva itm... apoi un player isi vindea contul altui om, iar atunci eu treceam pe acolo si m-am ales cu 900kk Iteme+9 etc, dar mi-a zis ca vinde contul acela si sa ii dau PM, sa nu zic la nimeni ca le-am primit de la el. happy In fine pana la urma la lv 52 (l-am facut in 1 saptamana) ii bat in duel cu jumate de viata pe cei de 70-75 big grin
Dar de la un timp au inceput sa zica toti ca am TradeHack sau hack de yang, si pe buna dreptate si 2-3 zile sa ma fac full+9 si sa fac de la 36 la 52 e ceva.
Dar acum nu stiu ce sa fac. sa le zic ca am cont mai mare, ca am donat... nu stiu... astept pareri.
P.S. - Nu cred ca pot sa iau ban fara sa folosesc hack dar daca multi playeri cred ca am folosit... sper sa nu i-au ban sad
(Eu le-am spus ca mi-am facut singur itemele... dar e greu de crezut )
$$$ Dau FUNDA $$$

Răspuns Câştigător
| StoicaAndi a răspuns:

E IMPOSIBIL.Nu ai cum sa iei ban.Pentru lor le trebuie dovada. Daca chiar nu folosesti hack nu iei ban.Sa nu crezi ca GM crede asa pe oricine.Trebuie sa ai poza si tichet.

Sa nu le spui niciodata ca ai donat, ca stie GM si poate sa intrebe jucatorii.Cel mai bine e sa zici ca ai cont mai mare. Bafta.

1 răspuns: