| zohanaladeen a întrebat:

Sunt cam confuz cu consolele astea.Care e mai buna Xbox 360 sau Playstation3?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ps3 e mult mai bun.

| FuckOff_4830 a răspuns:

Ps3 e mai buni pentru ca e facut de Sony, are rezolutii mai bune, are avantaje pentru ca nu platesti ca sa joci jocuri online... insa, xbox 360 este facut sa joci cu prietenii, familia si e facut de Microsoft are mai multe jocuri populare insa ca perfoormanta este mai prost ca ps3 etc. deci ps3 e pentru singuratici ca sa zic asalaughing