| Marian1002 a întrebat:

Sunt fan seriei Halo si am o intrebare. Exista o versiune pentru PC a jocului Halo 2 Anniversary. Daca da imi puteti spune daca e gratis (si un site eventual) sau daca nu de unde o pot sa il cumpar. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| KeNNT3D a răspuns:

Salute. Si eu sunt mare fan halo, dar din pacate de la halo 2 nu a mai aparut nimic pe PC, doar pe xbox360-xbox one, pe PC e doar halo 2 si halo combat evolved, si mai era unu parca spartan assault sau ceva de genu. Success.

| Marian1002 explică (pentru KeNNT3D):

Halo Wars mai era pentru PC....sincer parerea mea e ca au pierdut milioane de dolari ca nu au facut o versiune pentru PC la toata seria. Multumesc mult pentru raspuns! big grin

| KeNNT3D a răspuns (pentru Marian1002):

Nici halo wars nu e pentru pc