| Georgica145 a întrebat:

Știe careva cum se numea jocul ăla din 2010 sau 2011 nu știu sigur pe care îl luai DVD și era cu arme și trebuia să omori monștrii sau zombie nu știu exact( țin minte că era unu gras) și la sfarșit trebuia să te lupți cu un dragon uriaș. Dau fundă celui care știe cum se numește jocul!

Răspuns Câştigător
| BBJHHRUGs a răspuns:

Dupa descrierea ta, cred ca te referi Doom 3: Resurection of evil.
E cumva acesta?

| Georgica145 explică (pentru BBJHHRUGs):

Da, asta e. Ms frumos.

| BBJHHRUGs a răspuns (pentru Georgica145):

Cu placere dar d3roe e dn 2006 cred ca te referi la versiuna doom 3 bfg edition din 2012.