| Katsu a întrebat:

Tocmai am descarcat si instalat Cs. Source si nu stiu de ce imi merge foarte greu chiar si cu botzi. L-am verificat cu http://www.systemrequirementslab.com/cyri/intro.aspx si ar trebui sa imi mearga perfect dar merge in reluare chiar si la detalii minime. Nu stiu care e problema ca pc-ul nu e de vina, netul nicidecum. Sa instalez ceva update-uri la el sau ce sa-i fac? Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| DeNiUTzU a răspuns:

Incearca un driver nou la placa video, nu stiu ce sa zic can you run it nu merge mereu, da multe erori. Si eu am avut acest joc si nu mi-a placut deloc l-am sters dupa 5 minute.

Cerinte minime. Si recomandate

MiniMe: Procesor 1.2 GHz, 256 MB RAM, DirectX 7 card de grafica, Windows 2000/XP, mouse, tastatura, conexiune la Internet
Recomandate: Procesor 2, 4 GHz, 512MB RAM, DirectX 9 nivel de placă grafică, Windows 2000/XP, mouse, tastatura, conexiune la internet. Funda?

4 răspunsuri:
| mustafagamer a răspuns:

Este pe steam css? daca nu este sigur o sa ai lag si probleme

| Katsu explică (pentru mustafagamer):

Nu e pe steam, la fel si vecinu' nu il are pe steam si ii merge ok..la placa am dat update recent ca am avut niste probleme, am si reinstalat-o iar dupa cerinte ar trebui sa mearga lin..steam cum as putea sa-mi pun? Inafara de varianta cu cumparatul

| mustafagamer a răspuns (pentru Katsu):

Am incercatsi eu css free si nu a mers aveam 1 gb placa video si era bun pcul dar fara steam nu merge daca vrei cs 1.6 eu vrau sam cumpar css

| Ionete_Florin_1976 a răspuns:

Si la mine se misca greu ce sa fac? am pc NEC Windows xp?