| EvilIchigo a întrebat:

tocmai ce mi-am instalat call of duty ghost si nu pot intra ca are doar vista service pack eu am windows 7 cum i pot pune XP Service Pack 3?

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Oau! Nu poti sa ai Vista service pack pe Windows 7 si nici XP. Poti sa instalezi unul din aceste sisteme cu service pack-ul lui.
Uite aici cerintele de system ale jocului: http://www.go4games.ro/......e-11478482
Daca citesti atent vei vedea ca este necesar Windows 7 pe 64 bit. Instaleaza-l pe ala apoi DirectX 11 si-ti va merge daca ai un computer cu caracteristici conform cerintelor minime ale jocului.