| DavidPatrick28 a întrebat:

Tocmai ce mi-am luat o tastatura iluminata de la Marvo ( scorpion CM350 ).
Lumineaza bine dar am o singura problema. Nu stiu daca se vor arde beculetele. Daca DA, cum sa le sting in timp ce stau pe PC? Pls raspundeti, dau FUNDA!

1 răspuns:
| IVladut87 a răspuns:

Salut! Acele beculete nu se ard niciodata, ele de numesc LED-uri. Te poti juca liniștit, si eu am tastatura iluminata de la Steel Series, o am de un an si nu s-au ars beculetele.