| Dariuspumma a întrebat:

Salutare TPU azi mi-am cumparat o tastatura iluminata noua Marvo Scorpion KG749. Scrie ca are macro cum il setez?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar trebui sa aiba software. Dar ele sunt programate din fabrica (fiecare tasta face o actiune). Daca apesi tasta si nu executa actiunea atunci deblocheaza num lock caps lock si scroll lock.

| Dariuspumma explică (pentru anonim_4396):

Da sunt progamate dar se apasa decat o singura data. Vreau sa spun ca nu e un Macro propiu zis. E decat ca un shortcut

| Dariuspumma explică (pentru anonim_4396):

Da asa ar fi dar asta se programeaza fara software oricum mersi pentru raspuns!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Dariuspumma):

Pai asta este un macro :un shortcut
Adica poti porni muzica, poti da volumul mai tare sau poti intra intr-o aplicatie.