| tznkurgn a întrebat:

Tocmai ce mi-am rezolvat o problema la minecraft si imi merge.dar problema este ca merge doar pe singleplayer.Cand incerc sa intru pe un server imi zice:Failed to connect to the server. java:socket exception:permission denied:connect (asa cred ca imi da eroarea).Si nu stiu ce sa fac deoarece vreau sa joc multiplayer.
Si tin sa precizez ca am cont premium de minecraft. Astept raspunsuri.Este urgent sa imi rezolv aceasta problema.Multumesc anticipat happy

2 răspunsuri:
| LaurAdrian a răspuns:

Faild to connect to the server=Eroare la conectarea pe server
Asta inseamna ca serverul este indisponibil sau nu exista!

FUNDA?

| tznkurgn explică (pentru LaurAdrian):

Am intrat si pe servere gen:MCSg, Mineplex, Hive etc. si la toate imi spune la fel. Ce sa fac?