| Bogdi_Bogdi_1990 a întrebat:

Tocmai de curand mi-am instalat GTA IV si pe cand vreau sa intru in joc primesc aceasta eroare http://imgur.com/iQ1ZIEU am dat "ok" dar nu s-a intamplat nimic,dupa aceea am mai instalat odata jocul,si tot aceasta eroare o primesc, DAU FUNDA CEL CE MA AJUTA!

6 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Instaleaza-ti Rockstar Games Social Club, fara ala nu iti poate porni jocul.

| Bogdi_Bogdi_1990 explică (pentru Jipa95):

Degeaba,l-am luat de pe t***nt si tot nu merghe

| anonimguy3 a răspuns:

Instaleasa Rockstars Games Social Club. Dupa aia merge.

| stvlma a răspuns:

Poate este ceva de la crack...l-ai copiat? Sau poate trebuie sa descarci altul

| Bogdi_Bogdi_1990 explică (pentru stvlma):

Am descarcat crack, incerc sa pun altul.

| Bogdi_Bogdi_1990 explică (pentru stvlma):

Degeaba tot nu merge.