| αʅҽxƈσσʅʅ a întrebat:

Tocmai mi-am cumparat de pe g2a euro truck simulator 2 si vreau sa stiu si eu cum il pot juca multiplayer. Vreau pas cu pas treaba pentru ca am tot cautat si am vazut ca e ceva cu world of trucks. nu stiu exact daca poti juca cu asta multiplayer si ce inseamna. eu doar vreau sa stiu cum pot juca online.

Răspuns Câştigător
| N0xEterniS a răspuns:

1. Te duci pe site'ul asta : https://truckersmp.com/
2. Iti faci cont si ori te intreba site'ul daca ai steam, ori fa legatura automat.
( Undeva in ecuatia asta, o sa ti se ceara sa joci 2 ore jocul, probabil cand vrei sa descarci modul multiplayer )
3. Descarca modul
4. Instaleaza-l ( vezi sa selectezi ets 2 si nu ats - american truck simulator )
5. Profita! happy

World of Trucks sunt doar niste joburi specifice in joc, o sa te intrebe la inceput, in single player daca vrei sa-ti faci cont. In World of Trucks nu joci online, ci doar ai un profil sa arati altora cat ai condus, cat ai carat, ce-ai facut blah blah blah. Pentru a juca online cu altii, iti trebuie modul de mai sus TruckersMP.

Revino cu raspuns, daca merge, daca nu merge, ce nu merge etc!