| raulXXX a întrebat:

Se poate juca euro truck simulator 2 online(multiplayer?) daca da, cum? happy

3 răspunsuri:
| Palpatine a răspuns:

Nu se poate.

| coztel5437 a răspuns:

Va fi posibil, cei de la scs soft au anuntat de curand ca pe data de 1iunie 2013 vor lansa modul multiplayer versiunea beta...si dupa cum vedeti data comentariului, tot nu gasesc modul...in orice caz, daca gasesc modul o sa las un link

| MMaryus a răspuns:

Au incercat niste polonezi sa faca un mod Multiplayer pentru Euro Truck Simulator 2, dar au fost opriti de cei de la SCS