| Tch_Pika_1995 a întrebat:

Tocmai mi-am downloadat si eu SA-MP-ul si nu imi merg toate serverele decat cateva si alea sunt in rusa. Daca adaug eu servere zice ceva de genu:ca nu se poate conecta la server. Chiar as vrea sa pot intra pe redz max sau truck mania dar nu pot. Funda pentru raspunsul care ma ajuta cel mai mult

1 răspuns:
| Uman a răspuns:

Poi asigura-te ca ai samp 0.3x il poti descarca de aici (http://www.sa-mp.com/download.php)dupa ai vazut ca in partea de zos ai favorite dpa internet si etc... ok? dai pe internet si scrie la mode Romania (scxrie pe rand rom dupa ce ai scris rom asteapta pic si o sa-ti dea toate serverele in romana ps sunt administrator pe RNG Romania New Generation ip:188.212.105.203:7777 spef ca te-am ajutat:d Funda?!