| Softwer a întrebat:

uitati cum sta treaba, am un pc medium end si nu stiu ce sa ma mai joc si as vrea o lista cu jocuri singleplayer, tin sa mentionez ca am jucat Watch Dogs, Tomb Raider, AC, PoP, GTA IV si Sleeping Dogs. Funda primeste cel care scrie cele mai multe jocuri! ( minim 10! )

Răspuns Câştigător
| Dragonfall a răspuns:

Salut incearca Crysis 1&2&3, Farcry 3, Middle Earth Shadow of Mordor, Shadowrun: Dragonfall, orice joc din seria Trials, Neverwinter Nights 1 & 2, Lichdom Battlemage, Guacamelee, Outalnd, The elder scrolls V : Skryim acestea sunt decat cateva exemple - poti vedea si mai multe pe http://www.gametrailers.com/

| Softwer explică (pentru Dragonfall):

Ok, mersi mult FarCry 3 am jucat ma uitat sa mentionez si imi iau acum Middle Earth si Crysis 3, la skryim ma mai gandesc oricum mersi!

3 răspunsuri:
| KenTay a răspuns:

Ai putea:Gta 3, Metin2ro,Minecraft,Transformers the game,Madagascar,Euro truck, Warcraft III, Subway surfers PC, Star Wars Jedi Knight Jedi Academy, NFS Most Wanted etc. vreau funda

| Softwer explică (pentru KenTay):

Serios si ce ins medium end? rulez toate jocurile noi pe medium-low cu rez maxim. stau sa ma joc gta 3 laughing, hai ce esti bun.