| XPraFF a întrebat:

un prieten de-al meu vrea sa ia un desktop pentru GAMING si vreau sa ii mearga la maxim aceste jocuri:
Crysis 3
Far Cry 2/3
BattleField 2/3
Gta IV...etc
Mai jos gasiti detaliile :

1. La ce va fi folosit PC-ul: Gaming
2. Bugetul maxim: 2.300 RON
3. Rezolutia si diagonala monitorului: Nu are(vrea sa fie inclus in pret)
4. Componente care se pastreaza de la vechiul sistem; Nimic
5. Daca preferati anumite magazine sau modalitati de plata (ex: rate fara dobanda): Altex,Emag,MediaDOT, CEL. Modalitatea de plata va fi in numerar la sosirea coletului!

1 răspuns:
| dwarf23 a răspuns:

AR putea sa faca un PC bun, dar doar daca l-ar lua pe bucati. Un I3 cu 8GB de RAM ar fi perfect.