| alleexx25 a întrebat:

As vrea sa achizitionez un Galaxy S3 in rate de la altex si vreau sa stiu cum sta treaba cu ratele fara dobanda...de ex atunci cand selectez modalitatea de plata aleg prin brd finance in 12 rate fara dobanda...cardul ala mi-l fac ei? sau trebuie sa ma plimb prin tot orasul cu adeverinta de salarit si toate actele si astept 30 de ani pana il confirma?

Răspuns Câştigător
| sshhh a răspuns:

Eu am facut la fel, la altex dar mi-a facut la bancpost, am facut comanda online in 2 zile a ajuns telefonul acasa, si cardul o sa vina in plic in in 2 saptamani maxim

| alleexx25 explică (pentru sshhh):

Ok, multumesc pentru raspuns

1 răspuns: