| robika29 a întrebat:

Unchiul meu este disperat din vina sotiei si m-a rugat sa iau legatura cu un programator I.T sa isi spioneze sotia sa vada ce face ca ii se pare dubios ce face dau funda id de mess sau skype!

Răspuns Câştigător
| radustroie a răspuns:

Nu iti trebuie un profesionist IT cumpara de pe net un ceas de perete cu camera de spionaj sunt o gramada cumpara unul, pune-l pe perete in dormitor si vezi mai tarziu ce a filmat si afli daca il inseala sau nu

3 răspunsuri:
| radustroie a răspuns:

Il inseala scurt mai dao draq de cu rva penala ce e

| robika29 explică (pentru radustroie):

Nu e inca 100% de asta am nev de un profeseonist I.T

| radustroie a răspuns (pentru robika29):

Nu iti trebuie un profesionist IT cumpara de pe net un ceas de perete cu camera de spionaj sunt o gramada cumpara unul, pune-l pe perete in dormitor si vezi mai tarziu ce a filmat si afli daca il inseala sau nu

| robika29 explică:

Man dar ea face asta la lucru voiam sa ii bag un keyloger sau ceva de spionat