| Nathan458 a întrebat:

Urgent, aveam inainte pe pc ati radeon 4350 512MB 64 bit si am pus acum ati radeon 5570 1 GB 128-bit si merge. Am sursa de 305w si problema este ca am incercat timp de 4 ore toate posibilitatile sa intalez driverele si nu pot, mi se restarteaza pc-ul, imi da imaginea albastra ceva stop000, blablablaaa. Stiti sa nu fie compatibil dar a mers pusa, are suport pci-e 2.0 la fel ca la placa mea de baza. Am schimbat si windows-ul degeaba, va rog, funda!

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

Fa o dezinstalare curata a vechiului driver, apoi orice program gen "ccleaner" sau ce vrei tu sa-ti cureti urme, registrii etc. Incearca cu tool-urile de pe site-ul oficial si apoi cu programe gen driver easy, 3dchip etc.

| Nathan458 explică (pentru CM7YRE):

Mersi ori cum, am rezolvat-o. iti dau funda pentru ca mi-ai raspuns.

1 răspuns: