| catalinutssu a întrebat:

Cum intalez driverele de pe cd pe windows 7?

Răspuns Câştigător
| persseuss a răspuns:

Mai precis ce drivere nu t i s au instalat sau ce nu ti merge?
vezi ca in control panele scrie pe undeva windows update,dai click aqolo si dai sa ti instaleze automat sau manual update uri le,dupa aceia trebuie sa ti apara jos ij dreapta o iconita verde cu windows update
da i click pe ea, si o sa ti apara ceva de genu: u have 1, 2, 3,etc new updata
da i instal si lasa l sa le instaleze bafta

4 răspunsuri:
| persseuss a răspuns:

Asta e frumusetea la windows ul asta
ca driverele le cauta si instaleaza singur.asigura te doar sa ai update urile pe on bafta

| catalinutssu explică (pentru persseuss):

Nu mi le ia cum trebuiestraight face

| catalinutssu explică (pentru persseuss):

Pai asta e problema, update-urile sunt facute straight face

| catalinutssu explică (pentru persseuss):

Si la dxdiag zice ca o am de 124Mb si in jocuri, merg mai naspastraight face...a ajuns sa-mi faca figuri fifa 2010, si am placa video de 256happy

| persseuss a răspuns (pentru catalinutssu):

Mai precis ce drivere nu t i s au instalat sau ce nu ti merge?
vezi ca in control panele scrie pe undeva windows update,dai click aqolo si dai sa ti instaleze automat sau manual update uri le,dupa aceia trebuie sa ti apara jos ij dreapta o iconita verde cu windows update
da i click pe ea, si o sa ti apara ceva de genu: u have 1, 2, 3,etc new updata
da i instal si lasa l sa le instaleze bafta