| anonim_4396 a întrebat:

Va dau un cont de tanki online misto! Mai multe scrieti-mi pe emailul black. vlad99@gmail.com

4 răspunsuri:
| QwertyBeast a răspuns:

Dacă încerci să il vinzi, nu prea cred că pe TPU.ro vei avea prea mare succes. Poți încerca pe forumuri și pe grupuri de Facebook, mai bine.

| SubzZero a răspuns (pentru QwertyBeast):

Am pus aceasta intrebare pentru ca doream sa vad daca cineva va dori sa facem schimb, pe un cont de roblox

| QwertyBeast a răspuns (pentru SubzZero):

Data viitoare scrie în întrebare că îl dai pe un cont de Roblox, poate o sa găsești mai rapid pe cineva happy (zic asta pentru că ai spus că dai contul tău pe un cont de Roblox în comentarii, nu în întrebare)

| SubzZero a răspuns (pentru QwertyBeast):

Am pus intrebarea asta de vreo 5 ori si mia refuzato