| Narcisk a întrebat:

Salut tpu..va intreb de ce imi da eroarea asta. Ieri a mers metinul normal n-am avut nici o problema :((. cand vreau sa intru pe metin2ro :| imi scrie "patch-ul se instaleaza" si daca dau ok mi se restarteaza pc :(( va rog spuneti ce are va dau funda! http://s1276.beta.photobucket.com/user/NarcYsk_IndrYesk/ media/untitled22222_zps1e6469c3.png.html

5 răspunsuri:
| 2003AnneXD a răspuns:

Buna Narcisk.
Nu te speria..nu este grav.
Cand ti-a dat restart la pc ti-a mers metinul?
Chiar asta vreau sa interb..nush chiar. poate sctiu daca imi zici..Serios.straight face

| Narcisk explică (pentru 2003AnneXD):

Da a mers...doar de cand am fac postarea incepe sa imi dea eroarea aia tampita x(

| 2003AnneXD a răspuns (pentru Narcisk):

...Asta nu mai stiu... thinking

| faster333 a răspuns:

Si mie

| faster333 a răspuns:

Si mie sad