| raresraud a întrebat:

Va rog daca puteti sa ma ajutati. Mi-am luat cleo 4 pentru gta san andreas si as vrea sa stiu toate comenzile pentru parkour. Nu merg 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 merge cum ar fi mult apasat click stanga.

Răspuns Câştigător
| Anonymus314 a răspuns:

Pai na, descarca sanny builder si daca stii c++ afli de acolo comenzile, daca nu. numai de la creator le mai poti afla

4 răspunsuri:
| Anonymus314 a răspuns:

Deci, de fapt care e problema ta?

| raresraud explică (pentru Anonymus314):

Vreau sa stiu toate comenzile de parkour la cleo 4

| Anonymus314 a răspuns (pentru raresraud):

Pai daca ai cleo trebuie sa-ti descarci si modul parkour ca sa functioneze, daca ai numai cleo e degeaba.

| raresraud explică (pentru Anonymus314):

Pai am luat modul parkour ma da nu stiu cares comenzile. stiu doar cateva. cum ar fi ti mult apasat pe click stanga si face backflip

| Anonymus314 a răspuns (pentru raresraud):

Pai na, descarca sanny builder si daca stii c++ afli de acolo comenzile, daca nu. numai de la creator le mai poti afla