| CRISTI435 a întrebat:

va rog eu mult sa ma ajutati. Asi dori si eu niste skinuri de cs 1.6
dar sa arate ca cele de la cs golbal ofensive am cautat pe net si nu am cazit si va rog numi dati site banana ca acola sunt skinuri pentru fiecare joc in parte eu doresc skinuri cs 1, 6 dar sa arate ca la cs go plz daca ma poate ajuta cineva daca n gasiti toate skinurile macar m4a1, ak-47. aug. cateaua, auto sniper deagle, scouat si atata cred va rog eu mult daca puteti dau funda pentru raspunsul cel bun mersi mult happy

1 răspuns:
| Catalin21212 a răspuns:

Salut,fa-ti cont pe acest site http://zengaming.co/r?zen=289377
Joaca meciuri de 1 vs 1 cu alti jucatori si ia-ti skinul dorit.