| C0nv3rs3 a întrebat:

Am incercat sa-mi bag skinuri pe cs 1.6 de mai multe arme si mi-a mers doar pentru m4a1
ce sa fac sa imi arate toate skinurile?

Răspuns Câştigător
| Magnifico a răspuns:

Poate celelalte nu sunt bune (nu sunt compatibile cu jocul tau, versiunea ta de cs) asigura-te ca le-ai scos pentru jocul care iti trebuie si daca tot nu iti merge atunci nu prea poti face nimic ci sa scoti altele.

Aici gasesti cate vrei: http://gamebanana.com/skins

(ai grija sa alegi categoria necesara tie, daca ai CS 1.6 atunci scoti pentru Cs 1.6 nu Source sau Contion Zero)

Bafta!