| Daniel235 a întrebat:

Va rog sa imi recomandati mai muuulte jocuri ca ma plictisesc grav, pc-ul meu:
r7 250 with boost 2gb gddr5 128bit
Intel pentium dual core g3240 3.1ghz
8gb ram hyperx cl10 1600mhz (2 placute de 4gb in dual channel)
si am monitorul 1600x900!
As vrea sa imi mearga ok, si daca ar fi cazul sa le si filmez sa postez pe Youtube!

4 răspunsuri:
| 1234avg a răspuns:

Salut! Eu iti recomand GTA V.Cred ca iti merge la medium perfect si poti si filma, Cs Go... Daca vrei free, te uiti la gameri de pe Youtube si au linkul jocurilor free in descriere.Jocuri freetongueay day, Roboctaft, Unturned etc.Sunt multe pe steam.Noroc!

| Daniel235 explică (pentru 1234avg):

Am jucat toate jocurile astea... vreau altele de care nu stiu

| CLAUDIURARES a răspuns:

Pai un Minecraft la limita si cs 1.6, mai mult nu poate, doar e pentium e facut mai mult pentru office, te ajuta ram-ul sper

| Daniel235 explică (pentru CLAUDIURARES):

Really? iti bati joc de mine? Am reusit sa filmez in 40 fps gta v cu setari ok si imi zici ca minecraft si cs 1.6? ...pana si in cs go cand filmez am 100-150fps.