| 1gabytu1 a întrebat:

Va rog spuneti-mi cum sa instalez cabana big hunter 2010 ca il am iso si nu merge nici arhivat nici instalat cu deamon tools funda!

1 răspuns:
| cryssalis a răspuns:

Doua probleme poate sa exista : 1) ai mai multe fisere winrar
2) versiunea proasta a daemon tools-ului
pentru solutia 1) incearca sa dezarhivezi arhivele selectandule pe toate cu winrar happy... daca nu merge cu winrar incearca 7-zip (il gasesti pe google. Pentru a doua problema incearca ori sa cauti un versiune daemon tools noua (daca fisere sun mdf ) si o sati mearga.