| xyzzzzzzzzzzzzz a întrebat:

Buna TPU.va rog spuneti-mi de ce nu imi merge nfs carbon l-am instalat cu deamon tools dar zice please insert DVD-CD rom correct. ce ar trebui sa fac. funda

Răspuns Câştigător
| Lavynyu a răspuns:

Intra in My Computer click dreapta pe imaginea cu nfs dai Explore copiezi crack ul in folderul unde ai instalat jocul si go go gobig grin

Funda?

2 răspunsuri:
| alecs94 a răspuns:

Copie crakul si o sati mearga garantat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa ai crack-ul... si te duci unde ai salvat nfs in program files si inlocuiesti executabilul>>>nfs. exe cu crackul pe care tu trebuie sa-l ai