| MDX a întrebat:

FIFA 2007. Am o problema de ceva timp nu merge sa instalez niciun joc cu deamon tools sau cu alte programe de instalat jocuri. As putea sa pun pe cineva sa-mi faca un CD cu fifa deja instalat? mi-ar merge in PC deja instalat? Daca nu, spuneti-mi si mie cum as putea sa fac sa-l joc si eu. Poate il pot gasi undeva sa-l instalez normal fara sa-i fac imagine. HELP ME.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Montezi imaginea si intrii partitia E, F sau G (depinde de caz)

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa folosesti virtual clone drive in loc de daemon tools http://bit.ly/cAWDp

| MDX explică (pentru anonim_4396):

Nu merge sa-l instalez cu niciun program nici cu power iso si nu cred c-o sa mearga nici cu asta de zici tu de el. Cand ii dau mout image nu-mi apare ala de setup... nu stiu ce are

| anonim_4396 a răspuns (pentru MDX):

Poate ai dezactivat autoplay-ul. ai incercat sa intrii in setup manual?

| MDX explică (pentru anonim_4396):

Da autoplayul e dezactivat si nu pot sa-l activez nicicum...am incercat in toate modalitatile. Cum intru in setup manual?

| MDX explică (pentru anonim_4396):

Mersi mult happy meriti funda

| anonim_4396 a răspuns (pentru MDX):

Montezi imaginea si intrii partitia E, F sau G (depinde de caz)