| IlieCristina a întrebat:

Va rog spuneti-mi si mie ce jocuri merg pe tableta surftab trekstor breeze 7.0? Si daca este buna? Va multumesc.

Răspuns Câştigător
| HeRmeSs a răspuns:

Pai daca vrei sa iei o tableta pentru jocuri trebuie ca tableta sa aiba : Procesor (CPU) mare. Tableta ta are 1, 2 GHz deci cam scartaie. Iti recomand o tableta la 1, 5 sau 1, 6 GHz.
Memorie RAM mare. Tableta ta are 512 MB, iti recomand una la 1 GB (sau mai mare )
Ultimul lucru este Procesorul Video. Iti recomand Mali Quad Core. Uite o tableta mai buna :
http://www.e-boda.ro/......cadou.html