| dsafgdsag a întrebat:

Sallut TPU! Am o tableta Trekstor Surftab Ventos cu android 4.1.1 si in zona mea nu prea prind wi-fi si vreau sa descarc jocuri de aici: https://play.google.com/store imi trebuie neaparat wi-fi? ca imi zice ca nu aveti nici-un dispozitiv? cum trebuie sa instalez? ca vreau sa instalez direct pe tableta cum? ca mi-a dat cateva cabluri cand am cumparat-o. FUNDA! va rog

1 răspuns:
| StefanKogut a răspuns:

Ca sa instalezi app-uri din google store iti trebuie conexiune internet, Wi-fi sau Mobile. Unele applicatii au instalere de android ce pot fi descarcate pe pc si apoi instalate pe tableta cu ajutorul cablului, dar nu e o practica foarte populara