| Cristyy01 a întrebat:

Va roog din toata inima ajutati-ma :
Dati-mi si mie un link cu transferuri din 2014 pentru fifa 08.
Apropo am si o problema. :
am gasit niste fisiere cu transferuri 2014 si 2013 pentru fifa 08 dar cand vreau sa sterg pe cel vechi din \data\cmn\ imi da urmatoarea eroare: Cannot copy fileshot_fifa: Files o this CD-ROM frive are read-only. You cannot copy or move files over to this CD-ROM drive.
Va rooog ajutati-ma! puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| Cristyy01 explică (pentru IonutGaby):

Stii frate cum se rezolva problema mea ca nu pot sa bag transferurile

| IonutGaby a răspuns (pentru Cristyy01):

Scuze dar nu stiu cum se poate... Spune ca nu poate copia fisiereul acela pe CD-ROOM, daca vrei foloseste sniping tools si fami p; oza laeroare, incarcopeimage shack si poate imi dau seama.

| Cristyy01 explică (pentru IonutGaby):

Am rezolvat problema

| IonutGaby a răspuns (pentru Cristyy01):

Ma bucur!

5 răspunsuri:
| lacoste98 a răspuns:

Link-ul acesta e doar cu transferurile din 2014...https://www.google.ro/......https?/url