| codrinut2013 a întrebat:

vin si eu cu o intrebare legată de Gta 5 pe laptop. A si dori sa îmi achizitionez un laptop cu urmatoarele componente 8 gb de rami procesor i-5500U. 1 TB memorie si cred ca asta e placa video ATI R5-M255 2gb FingerPrint. Întrebare ar fii îmi va merge rezonabil sau cu o grămadă de framedropuri. Nu prea ma pricep la calculatoare. !

Răspuns Câştigător
| Robert1999999 a răspuns:

Ati va merge perfect datorita, 8 gb de rami si placa video Ati R5-M255, caredema vorbesc serios. happy