| razvyaga a întrebat:

Voi credeti ca site-uri care vand/dau steam key la un pret cu 10-15% mai putin(sincer nu conteaza cu cat) sunt de incredere? Ex: Kinguin.net este sigur? Am citit pe unele forum-uri ca este, pe altele ca nu este. Si tot asa. Eu ce sa cred?

3 răspunsuri:
| StrikeZ0357 a răspuns:

Da, am cumparat multe jocuri de pe kinguin, G2a este 100% legit

| FatUglyVirgin a răspuns (pentru StrikeZ0357):

Toate sunt legit atata timp cat cumperi de la utilizatori cu multe reviewuri pozitive

| razvyaga explică (pentru StrikeZ0357):

Dar 2 prieteni mi-au spus ceva ce se "bate" "cap in cap". Unul a luat CoD mw2 cu 10 euro cand era 20. Asa ca si celalalt a incercat. Primul l-a primit, al doilea a luat teapa.