| AlexAlxAlex a întrebat:

voi jucati SA:MP, va place, pe ce server jucati si ce level aveti, dau FUNDA unui raspuns frumos!

5 răspunsuri:
| hkkshddd a răspuns:

Eu joc pe Orange din comunitatea bugged.ro server cu 1000 de locuri si cu multi jucatori si admini activi, nu mai tin minte ce lvl am ca nu m-am mai jucat pe pc de 2 luni ca s-a stricat dar ma reapuc de el la Paste cand imi aduce cineva un laptop.

| AlexAlxAlex explică (pentru hkkshddd):

Eu joc pe Blue, si ma voi apuca si pe yellow big grin, am lvl 18 un turismo si 15kk.

| hkkshddd a răspuns (pentru AlexAlxAlex):

Am auzit ca apare yellow pe 14 aprilie sau. nu stiu sigur, daca ma voi apuca de yellow. Am muncit mult pe Orange pentru nrg si bullet x2 si parca nu m-as duce pe alt server laughing

| AlexAlxAlex explică (pentru hkkshddd):

Si eu ma apuc pe yellow, da pe 14 aprilie adice vineri la ora 20:00

| Fcsb_Madalin_2001 a răspuns:

Salut, server-ul B-zone este cel mai ok, eu am level 7 pe el si sunt chiar multumit de server.