| Liviu97 a întrebat:

Vreau niste jocuri smechere pentru PC. Procesor, dual core 2.4 ghz. Placa video DDR3 2 GB.

1 răspuns:
| Anton_Seby_1992 a răspuns:

Pai sunt o groaza cum ar fi le iau pe acelea care le-am jucat eu si care au grafica buna: Nfs undercover, hot purusuit, tdu, tdu2, left 4 dead, left 4 dead 2, call of duty( aici sunt multe), gta iv sau gta iv tbogt/tlad, ets2, cs go, ceva simulatoare de trenuri, far cry, sims, sunt o groaza, chiar nu imi mai amintesc acum, baftahappy