| Rozaliul a întrebat:

Vreau sa cumpar CS GO pe steam dar habar nu am cum se face plata. Vreau sa fac prin aparat din ala care e in Penny Market.Un coleg mi-a spus ca daca fac prin aparat din ala trebuie sa trimit mail la steam support sa imi converteze bani bagati (care ar fi rusesti -_- ) in EURO.Intrebarile mele:Cum trimit mail ca sa imi converteasca banii in EURO? A mai facut cineva in acest mod? E sigur? Dau funda bineinteles.... SCUZATI CATEGORIA, DAR PE CEA IN CARE SE INCADREAZA NU RASPUNDE NIMENI!

5 răspunsuri:
| florincreatoruldevideoclipuri a răspuns:

1.Ia-ti PaySafeCard DOAR de 25lei(5euro) sau 50lei(10euro).Atat.

| BlaDe17 a răspuns:

De ce nu iti iei un PaySafe card?
E mult mai simplu happy

| Rozaliul explică (pentru BlaDe17):

Am luat dar imi arata banii in PY6.Cum ii transform in euro?

| BlaDe17 a răspuns (pentru Rozaliul):

Cum adica iti arata in PY6, ce iti arata in PY6, steam-ul?
Daca da, atunci se va schimba in euro dupa ce adaugi wallet.
Daca iti cumper paysafe card pe el o sa scrie RON.

| BlaDe17 a răspuns (pentru Rozaliul):

Unde iti arata banii in PY6, pe steam?
Daca da atunci se va schimba in euro dupa ce bagi wallet.