| Rozaliul a întrebat:

Vreau sa cumpar CS GO pe steam dar habar nu am cum se face plata. Vreau sa fac prin aparat din ala care e in Penny Market.Un coleg mi-a spus ca daca fac prin aparat din ala trebuie sa trimit mail la steam support sa imi converteze bani bagati (care ar fi rusesti -_- ) in EURO.Intrebarile mele:Cum trimit mail ca sa imi converteasca banii in EURO? A mai facut cineva in acest mod? E sigur?

7 răspunsuri:
| florincreatoruldevideoclipuri a răspuns:

Ia-ti PaySafeCard de 25lei(5euro) sau 50lei(10euro).

| FatUglyVirgin a răspuns:

Nu trebuie sa convertesti nimic, steam face asta singur.

| Rozaliul explică (pentru FatUglyVirgin):

Pai asa m-am gandit si eu, dar mi-a spus cineva ca si l-a luat el si trebuie sa trimiti un mail la support steam si sa ii spui sa converteasca banii

| Rozaliul explică (pentru FatUglyVirgin):

Da'mi id-ul tau de mess daca ai timp si ma poti ajuta cu ceva happy

| FatUglyVirgin a răspuns (pentru Rozaliul):

Pai si eu cate jocuri am pe steam, oricum csgo nu e fix 50 lei e 53laughingca as mi-am luat si eu teapa si a trebuit sa il cumpar de pe alt site mai ieftin putin

| Rozaliul explică (pentru FatUglyVirgin):

E 11 euro, adica 48 si ceva de lei -_- si crezi ca daca ar fi cum spui tu nu as putea sa bag 55 lei pe un bilet din ala? Eu am intrebat daca intr-adevar trebuie trimis mail sa imi converteasca banii

| FatUglyVirgin a răspuns (pentru Rozaliul):

Taxa de conversie e 2% deci o sa se duca peste 50lei