| VOXaware a întrebat:

Vreau sa imi fac o echipa la League of Legents. Un prieten vrea sa intre in grup dar nu poate sa intre in joc. Ii apare imaginea cu League of legents care apare cand intri in joc, dar se inchide si nu-i apare nimic. DAU FUNDA, VA ROG!

Răspuns Câştigător
| LetSmoke a răspuns:

Salut! Ei din cate stiu si unui prieten de-al meu a patit asa el si-a reinstalat windous-ul si i-a mers dupa, eu ti-as sugera sa ii spui sa reinstaleze windous-ul... Sper ca te-am ajutat big grin

| VOXaware explică (pentru LetSmoke):

Daca nu mai raspunde nimeni iti dau tie funda happy

| LetSmoke a răspuns (pentru VOXaware):

Mersi happy