| anonymus4106 a întrebat:

am un telefon Samsung GT-C5010E. Cand vreau sa il deschid, imi apare imaginea de inceput de vreo 5-6 ori si apoi se inchide. As vrea sa stiu cum pot sa-l resetez sau sa intru in Recovery Mode.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intri in:conturi, creare copii de rezerva, revenire la setarile din fabrica si Resetare dispozitiv

| anonymus4106 explică (pentru anonim_4396):

Telefonul nu se deschide.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atunci du-te la un service de telefoane sa-l repare daca nu merge asa

| Gheorghita_Postolache_2000 a răspuns:

Usor. Se acoate bateria, se pune la loc, dupa care ti apasat pe butonul "home" si "volume up". Important este sa nu le dai drumul. Dupa asta, apesi pe butonul "power" cateva secunde, apoi il elibereti, tinand in continuare pe butoanele "home" si "volume up". Si gata, recovery mode. De acolo il resetezi daca stii engleza, selectezi cu butoanele de volum si apesi cu butonul de power.